Chcesz przyjść na spotkanie?

Wiesz, że nasz klub to coś właśnie dla Ciebie, ale czujesz się nieco nieswojo w grupie nowych ludzi i w zupełnie nowej sytuacji?

No to Cię zaskoczymy!

Wiesz, że niemal na każdym spotkaniu nasz klub odwiedzają nowe osoby? Spośród członków klubu wyznaczona jest osoba (lub osoby), która ma za zadanie zaopiekować się Gośćmi tak, aby nie czuli się nieswojo. Zadaniem takiego opiekuna jest życzliwe przywitanie tych osób, udzielenie im podstawowych informacji o klubie, odpowiadanie na pytania i rozwiewanie wątpliwości. Dzięki temu budujemy pozytywną atmosferę na spotkaniach oraz przyczyniamy się do postrzegania klubu, jako przyjaznego miejsca otwartego na nowych członków.

Zapraszamy do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *